Mieszkanie Warszawa Białołęka

Jeszcze nie tak dawno, Białołęka była uznawana za dzielnicę, która nie ma niczego do zaoferowania swoim mieszkańcom. Dzisiaj to już przeszłość. Powstaje tam coraz to więcej budynków mieszkalnych. Nasza firma również oferuje mieszkanie Warszawa Białołęka. Dlatego, jeśli poszukujesz dla siebie mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Sprawdź, czym charakteryzują się mieszkania Warszawa Białołęka.

Mieszkanie Warszawa Białołęka – czym się wyróżnia?

Mieszkanie Warszawa Białołęka, które znajduje się w ofercie naszej firmy, wyróżnia się przede wszystkim przestronnością oraz nowoczesnością. W pobliżu osiedla Greenwood znajduje się wiele sklepów, szkół i przedszkoli, a także boiska sportowe, place zabaw dla dzieci oraz punkty opieki medycznej, które otoczone są zielenią. Wokół rozciągają się polany, parki oraz kompleksy leśne. Oferowane przez nas mieszkanie Warszawa Białołęka dostępne jest w atrakcyjnej cenie, która idzie w parze z jego wysokim standardem i dużą funkcjonalnością. Wyróżnia się ono innowacyjnym wnętrzem, które charakteryzuje się prostotą oraz minimalizmem. Jest ono także dobrze nasłonecznione oraz wyposażone w eleganckie dodatki i akcesoria. Nasze mieszkanie Warszawa Białołęka może być idealnym lokum zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. W ofercie znajdują się mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe. W dodatku budynki mieszkalne znajdują się w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic w całej Warszawie – Białołęce. Co więcej, każde mieszkanie Warszawa Białołęka zostało zaprojektowane przez najlepszych architektów na rynku i zbudowane przez najlepszych fachowców. Osiedle Greenwood jest monitorowane oraz w części ogrodzone. Na drogach wjazdowych znajdują się szlabany. Komfort mieszkańców osiedla jest dla nas bardzo ważny, dlatego też każdy budynek posiada przestronną klatkę schodową oraz jest wyposażony w windy.

Jakie mieszkanie Warszawa Białołęka można znaleźć w naszej ofercie?

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, swoim klientom oferujemy mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe, o metrażu od 30m² do 90m². Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają prywatne ogródki, natomiast te, które znajdują się na piętrze, posiadają balkony lub loggie. W przykładowym nowym mieszkaniu Białołęka jednopokojowym znajduje się pokój dzienny, kuchnia, łazienka, hol, a także balkon. W mieszkaniu dwupokojowym znajduje się sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, hol oraz loggia lub balkon. Jeśli chodzi o mieszkanie trzypokojowe, to znajduje się w nim pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwa duże pokoje, łazienka, hol oraz balkon lub loggia. W przypadku mieszkania czteropokojowego, wewnątrz znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy pokoje, łazienka, WC oraz loggia lub balkon.

Szukasz mieszkania Warszawa Białołęka? – skontaktuj się z nami

Jeśli stawiasz na minimalizm, prostotę, stonowane kolory czy też przejrzystość, to nasza oferta mieszkań Warszawa Białołęka jest w sam raz dla Ciebie! Miasteczko Greenwood znajduje się w cichej okolicy, dlatego możesz liczyć również na spokój, o który jest ciężko zwłaszcza w takim mieście jak Warszawa. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj